Květa Fialová - Masáže pro tělo i duši 

 Reference

 

 

 

 

 

RELAXAČNÍ ENERGETICKÁ  MASÁŽ

Jemná intuitivní masáž za pomoci andělských energií, masážních svíček a olejů s vůní a energií květin harmonizujících tělo i duši ♥

 

 

 

ENERGETICKÁ LYMFATICKÁ MASÁŽ

Jemná intuitivní masáž s kombinací energetické masáže a ruční lymfodrenáže ♥

 

 

REFLEXNÍ LYMFATICKÁ MASÁŽ CHODIDEL

Jemná intuitivní masáž za pomoci andělských energií, masážních svíček a olejů s vůní a energií květin harmonizujících lymfatický systém ♥

 

 

MYOFASCIÁLNÍ TECHNIKA podle TOMA BOWENA

Bowenova technika je holistická, velmi šetrná metoda. Je to jemné šetrné ošetření měkkých tkání (svaly a šlachy). 

i zde nově využívám energií k harmonizaci těla.

Bowenova technika je způsob, jak v tělě probudit hojivé a regenerační schopnosti. 

Doporučuji min. 3-5 ošetření  v týdeních či dvoutýdeních intervalech.

 

 

MASÁŽ PRO TĚHOTNÉ ŽENY

Jemná harmonizující masáž  pro nastávající maminky ♥

 

 

ACCESS BARS

Energetická technika z dílny Access Consciouness

"Sezení Bars začnne rozpouštět elektrický náboj, který se nashromáždil v mozku. Můžeme to přirovnat k aktivování počítačového viru vědomí, který začal otevírat oblasti, jež jsou ovládány autopilotem místo vědomí, odepíráním místo přijímáním.

Bars zahrnuje 32 bodů na hlavě, v nichž jsou nashromážděny všechny vaše myšlenky. nápady, přesvědčení, obavy, emoce a postoje o kterých jsme běhěm všech životů nabyli dojem, že jsou důležité. Sezení Bars je jako zmáčknutí tlačítka DELETE na vašem počítači. Bars jsou v podstatě jako náš hard disk v počítačové bance. Je to stejné, jako když si celý život shromažďujeme věci ve skladu. To, co tato metoda dělá, je, že vymazává nepotřebné položky, takže se tento obsah už automaticky nevrací.

 

 

ACCESS FACELIFT

Access Conciousness Facelift je úžasný proces, který může zvrátit příznaky stárnutí na obličeji a dokáže vytvořit podobné účinky na celém tělě.

 

Před návštěvou zvažte, prosím, svůj zdravotní stav. Masáž nenahrazuje lékařské ošetření.

Kontraindikace masáže, neboli kdy na masáž nejít (kontraindikace se nevztahují na Acess bars, Acess Facelift a Access tělesné procesy.

horečka, nachlazení, infekce, záněty, jakékoli akutní stavy, onkologické nálezy, TBC, první trimestr těhotenství, hnisavá kožní onemocnění, krátce po operaci, zelený zákal.